Samenwerking

Samenverwerkingsverbanden:

-Platform mooi Zuidplas , Leo Loch, leoeleen@gmail.com
waarbij aangesloten:
-Stichting Groene Hart , Ron Gast,contact@groenehart.info
-Vereniging tot behoud van landelijk Waddinxveen, w.w.timmer@planet.nl
-Historische Vereniging Nieuwerkerk
Historische vereniging Moordrecht, info@historischmoordrecht.nl
-Rotta
-Natuur- en milieugroep Nieuwerkerk aan den IJssel, Frank Mol, frankmol@planet.nl
-Stichting Belangengroep Oud-Verlaat
-Vereniging van Molenvrienden Rottemerengebied,johan@bovenmolen.nl
-Dorpsbelangen, Peter van der Heijden, peter@publiz.nl
-Te voet , Eeffien Huizing, e.j.a.huizing@planet.nl
-Omroep Zuidplas, Rob Belterman, Rob.belterman@hetnet.nl
-Korenmolen Windlust, Stichting Molen Kortenoord, molenkortenoord@kpnmail.nl
-Landschapsbeheer Zuid-Holland (opgeheven)

En verder
-Milieudefensie Gouda, Wim Vasbinder, wim.vasbinder@gmail.com.
-Werkgroep Gouda-Krimpenerwaard, Rob Schröder, rob.schroder@wur.nl
-IVN, Ton van Rossum en Jasper.scholtenjasper@hotmail.com
-KNNV, Frans Kingma, frans.kingma@planet.nl
-Nivon, Wil van de Zwan, wilma.neefjes@gmail.com
-Natuur- en Milieufederatie Zuid-Holland, Rob Schröder.
-Fietsersbond, Jos Kroon, zuidplas@fietsersbond.nl
-Wijkteams Gouda, Wim van Beek ( wijkteam Bloemendaal).
-Duurzaam Gouda”,Wim van Beek, wvanbeek@inter.nl.net
-bomenstichtinggouda@gmail.com

<geri.vanittersum@planet.nl>: coördinator van de verenigingen die met milieu en groen te maken hebben